Գլխավոր էջ
 
Երևանի հ.45 հիմնական դպրոց Երկուշաբթի, 25.05.2020, 15:31



Ողջույն Гость | RSS
Գլխավոր էջ
Կայքի մենյու

Բաժնի անվանակարգերը
Որոշումներ [20]
Կառուցվածքը [1]

Մեր հարցումը
Գնահատեք h.45 հիմնական դպրոցի կայքը
Всего ответов: 318

Վիճակագրություն

Ընդամենը ակտիվ. 1
Հյուրեր. 1
Անդամներ. 0

Գլխավոր էջ » Ֆայլեր » Աշակերտական կոմիտե » Կառուցվածքը

Երևանի հ.45 հիմնական դպրոցի աշակերտական կոմիտեյի աշխատակազմը (2014-15 ուտարի)
26.10.2014, 19:19

 Երևանի հ.45  հիմնական դպրոցի  աշակերտական կոմիտեյի  աշխատակազմը

(2014-15 ուտարի)

Աշակերտական խորհրդի կազմը.

Աշակերտական խորհրդի նածագահ – Անժելա Հարությունյան

Աշակերտական խորհրդի փոխնախագահ – Մարիա Չիչոյան

Աշակերտական խորհրդի քարտուղար – Զինաիդա Իրիցյան

 

Տեղեկատվական հանձնախումբ                                         Ուսումնադաստիարակչական հանձնախումբ

Ղեկավար – Անուշ Հովհաննիսյան (VIIԱ)                          Ղեկավար  - Լուսինե Հատիմոսյան (VIԱ)

Անդամներ 1. Սիլվա Հովհաննիսյան (IXԱ)                        Անդամներ 1. Մարիամ Խուրշուդյան (VIIԲ)

                   2. Մերի Թադևոսյան (IXԱ)                                                  2. Շողիկ Ղարագյոզյան (VIIԲ)

                   3. Մերի Մարտիրոսյան  (IXԱ)                                             3. Մհեր Հարությունյան (VIԲ)

                   4. Ռազմիկ Հակոբյան (IXԱ)                                                 4. Աննա Ղարիբյան (VIIԲ)

                   (լրագրող խմբագիր)

 

Մշակութային հանձնախումբ                                             Բնապահպանական հանձնախումբ

Ղեկավար  - Արմենուհի Ավդալյան(VIIIԱ)                                    Ղեկավար – Լիլիթ Սեդրակյան(VIԱ)

Անդամներ 1. Սոնա Մակարյան(VIIIԱ)                                         Անդամներ 1. Անի Մանուկյան(VIIԱ)

                   2. Մարիամ Սարգսյան(VIIIԱ)                                                     2. Թերեզա Միրզոյան(VIIԱ)

                   3. Մարիա Ղազարյան(VIIԱ)                                                        3. Էդմոն Ղազարյան(VIԱ)

                   4. Նարեկ Բալդրյան(VIIԱ)                                                            4. Էրիկ Արշակյան(VIԱ)

                   5. Էլեն Հովհաննիսյան(VIIԱ)                                                        5. Ռուզաննա Հայրապետյան(VIԱ)

                   6. Օվսաննա Սուքիասյան(VIIԱ)

 

Կարգապահական հանձնախումբ                                      Սպորտի և ռազմամարզական հանձնախումբ

Ղեկավար – Սարգիս Հակոբյան(VIԱ)                                 Ղեկավար  - Վազգեն Մխիթարյան(VIIԲ)

Անդամներ 1. Շուշանիկ Հովսեփյան(VIԱ)                          Անդամներ 1. Գոռ Մկրտչյան(VIIIԲ)

                   2. Մերի Թեմեջիկյան(VIԱ)                                                   2. Անդրանիկ Զարգարյան(VIIԲ)

                   3. Գայանե Մխիթարյան(IXԱ)                                              3. Դավիթ Մելքոնյան(VIԳ)

                   4. Նինա Բաբախանյան(IXԱ)                                               4. Արթուր Վարդանյան(VIԳ)

                                                                                                                 5. Սամվել Վարդանյան(VIIԱ)

Սոցիալ – առողջապահական հանձնախումբ

Ղեկավար  - Թամարա Մարտիրոսյան(VIԳ)

Անդամներ 1. Լիանա Ասատրյան(VIIԲ)

                   2. Էլիզա Միրզոյան(VIԳ)

                   3. Լիլիթ Սաքոյան(VIԳ)

                   4. Միլենա Բաղդասարյան(VIԳ)

                   5. Մանե Օհանյան(VIԳ)

                   6. Մոնիկա Հակոբայն(VIIIԲ)

Կատեգորիա: Կառուցվածքը | Ավելացրեց: school45
Դիտումներ: 319 | Բեռնումներ: 0 | - Վարկանիշ -: 0.0/0
Մեկնաբանություններն ընդամենը՝: 0
Մեկնաբանություններ ավելացնել կարող են միայն գրանցված անդամները
[ Գրանցում | Մուտք ]
Մուտքի ձև

Որոնել

Կայքի գործընկերները
  • Ստեղծել կայք
  • Ամեն ինչ վեբ մասնագետի համար
  • Ծրագրեր բոլորի համար
  • Զվարճանքների աշխարհ
  • Рунет-ի ամենալավ կայքերը
  • Խոհարարական  բաղադրատոմսեր


  • Copyright MyCorp © 2020